Contact

We zijn elke werkdag bereikbaar van 9u tot 12u en van 13u tot 17u. Stuur ons een berichtje of kom langs in Vilvoorde!

Algemene contactinformatie

Heb je een vraag over natuur, landschap of erfgoed maar weet je niet onmiddellijk bij wie je terecht kan?

Bel ons even of stuur een bericht. Wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

info@brabantsekouters.be
+32 (0)2 253 43 04

Houtemsesteenweg 23
1800 Vilvoorde

Email

Als je je vraag graag ondersteunt met een beeld of kaartmateriaal, mag dit altijd.


Ons team

Weet je al wie jou kan helpen? Contacteer onze medewerkers rechtstreeks via mail of het gsm-nummer.

Patrick Endels

Coördinator

patrick.endels@brabantsekouters.be
0496 50 03 01

Marleen Wauters

Administratief medewerker

marleen.wauters@brabantsekouters.be
02 253 43 04

Brecht Vermote

Projectcoördinator 'Groene Noordrand'

brecht.vermote@brabantsekouters.be
0486 33 01 74

Wim Solie

Medewerker Gebiedsgerichte Acties

wim.solie@brabantsekouters.be
0499 27 94 39

Margot De Groote

Medewerker Gebiedsproject Woluwebekken

margot.degroote@brabantsekouters.be
0491 02 16 90

Lies Heirman

Medewerker Biodiversiteit

lies.heirman@brabantsekouters.be
0468 27 21 84

Ulrike Jacobs

Medewerker Landschapszorg

ulrike.jacobs@brabantsekouters.be
0469 12 62 94

Jeroen Zaman

Medewerker Natuur- en Landschapsprojecten

jeroen.zaman@brabantsekouters.be
0456 07 78 13

Louis Put

Medewerker Natuurinrichting en LOB

louis.put@brabantsekouters.be
0498 10 50 22

Ilse Ohler

Medewerker Projectadministratie

ilse.ohler@brabantsekouters.be
0472 91 71 22

Lut Delva

Medewerker Natuurinrichting

lut.delva@brabantsekouters.be
0472 46 45 27

Sil Willems

Medewerker Natuur- en Milieueducatie

sil.willems@brabantsekouters.be
0498 85 49 09

Sebastiaan Goovaerts

Medewerker Bouwkundig Erfgoed

sebastiaan.goovaerts@brabantsekouters.be
0493 94 14 07

Sofie Müller

Medewerker Communicatie en Publiekswerking

sofie.muller@brabantsekouters.be
0486 73 58 34

Greet De Prins

Medewerker Communicatie Regionale Landschappen Provincie Vlaams-Brabant

greet.deprins@vlaamsbrabant.be
0479 69 34 30

Myrte Matthijs

Bosconsulent Brabantse Kouters

myrte.matthijs@bosgroepvlaamsbrabant.be
0471 66 21 81